border border border border
border
Časopis Krkonoše - Jizerské hory
border
arrow Úvod arrow 2009 arrow V novém a "zakulaceném"
border

Časopis Krkonoše - Jizerské hory
Úvod
Rejstřík článků
Možnosti inzerce
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Hledat
Správa KRNAP
logo_bar
V novém a "zakulaceném" Tisk E-mail
Pavel D. Vinklát (pdv)   
     Vítáme vás, a zvláště naše nové čtenáře a předplatitele, na jizerskohorských stránkách časopisu v právě nastalém, příjemně „zakulaceném“ roce 2009. Alespoň mně se tak devítkový letopočet jeví, možná i trochu jako následek nedávných hojných vánočních a silvestrovských tabulí. S dalším ročníkem časopisu Krkonoše – Jizerské hory vám přejeme milá setkávání nad články a fotografiemi z oblasti Jizerských hor a doufáme, že vám budou přinášet, jako snad dosud, poučení, poznání a sdělení z historie a současnosti, ale rovněž potěšení duše i oka.
     Tak jako v minulosti, také v letošním, již 42. ročníku chceme přinést do struktury měsíčníku něco nového. Tím se pro milovníky jizerskohorské žuly a horolezectví jistě stane rubrika o skalách, v níž najdete většinou méně známé skutečnosti ze všech skalních oblastí hor. Dále bychom se rádi věnovali tématům, které vás při návštěvě nebo pobytu v horách trápí, souží, či vám jakkoliv vadí. To však vyžaduje určitou spolupráci – uvítáme proto vaše náměty a sdělení, které zasílejte na kontakty jizerskohorské redakce – uvedeny jsou na straně 37 zcela dole.
     Rádi bychom vás všechny, kteří budete mít zájem, informovali o obsahu právě vycházejícího čísla tzv. mailovou anotací. Stojíte-li o tuto službu – pošlete svůj souhlas na pavel.vinklat@knihy555.cz. Snad není třeba sdělovat, že uvítáme vaše připomínky a návrhy, aby náš časopis na všech dvaapadesáti stranách vrchovatě naplňoval svůj podtitul z té třetí.
     Přejeme vám radostný rok, hodně optimismu a útulných chvil v přírodě a krajině Jizerských hor.

Aktualizováno ( Pondělí, 26. leden 2009 )
 
< Předchozí   Další >

Nahoru Nahoru go to top
border borderborder border
     
border
webmaster@krnap.cz
border
border border
border border border border
border border border border