border border border border
border
Časopis Krkonoše - Jizerské hory
border
arrow Úvod arrow 2012 arrow Vážení čtenáři
border

Časopis Krkonoše - Jizerské hory
Úvod
Rejstřík článků
Možnosti inzerce
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Hledat
Správa KRNAP
logo_bar
Vážení čtenáři Tisk E-mail
Pavel D. Vinklát (pdv)   

Vážení čtenáři,

vítejte na jizerskohorských stránkách v novém roce 2012, zvláště pak vy, kteří jste náš časopis otevřeli poprvé a stali jste se jeho pravidelnými odběrateli.
     V poslední době nemám moc rád ono lámání starého s novým. Je to něco, jako když dosluhují dobré, vyšlapané, leč staré boty a my musíme nazouvat nové a zvykat si na ně, kdy nás často čekají bolestivé puchýře na patách a otlaky na prstech, dokud se obuv nepodvolí tvaru nohy. Při ohlížení se do starého roku je to obdobné, zvláště když vyhlídky do toho letošního asi většině národa přináší spíše vrásky a obavy, kam se nastalá krize dostane a jak nás zvláště osobně postihne. Klasik však řekl, že změny se dějí pravidelně a opakovaně a hlavně jsou nutné, jinak prý ještě lezeme po stromech!
     Asi již tušíte, že jisté změny se projeví i v právě rozběhnutém půlkulatém 45. ročníku. Nechci se dotýkat vratkých ekonomických podmínek k zabezpečení měsíčního vydávání našeho časopisu, to nechám na kolezích z kompetentnější krkonošské redakce, spíše zmíním záležitosti jizerskohorské devítistránkové části časopisu.
     Předně v tomto sloupku občas najdete báseň některého ze zapomenutých německých autorů, v nově založené rubrice vám chceme představovat práce malířů horské krajiny, v každém čtvrtletí vám přiblížíme některého z typických jizerskohorských živočichů, obdobně také zmíníme historii a příběhy obětavé práce členů Horské služby… I vy se můžete zapojit do podoby obsahu časopisu, rádi uvítáme vaše náměty, přání či přímo autorské příspěvky.
     Za všechny tvůrce časopisu vám přeji pokud možno klidný, šťastný a dobře „vyšlápnutý“ nový rok.

 
< Předchozí   Další >

Nahoru Nahoru go to top
border borderborder border
     
border
webmaster@krnap.cz
border
border border
border border border border
border border border border