Poslední čísla

KRKONOŠE - JIZERSKÉ HORY je měsíčník o přírodě a lidech, vydávaný více než půl století. Každý měsíc věnujeme 52 stránek živé i neživé přírodě a její ochraně, historii a zajímavým lidem z regionu. Vyprávíme o případech Horské služby, o činnosti Správy KRNAP a Správy CHKO Jizerské hory. Nechybějí recenze, rozhovory, trasy na výlet ani soutěže, které prověří vaše znalosti. Vše doprovázejí snímky předních fotografů.

Nejméně devět stran měsíčně věnujeme Jizerským horám, dozvíte se mnohé z Podkrkonoší a polské strany pohoří, Pojizeří, Frýdlantska a Ještědského hřebene.

Tištěný časopis si můžete koupit za 68 korun v prodejnách tisku, krkonošských muzeích, informačních střediscích a u dalších partnerů, nebo předplatit za zvýhodněnou cenu včetně zabalení a doručení.

Texty většiny článků z let 1968–1973 a od ledna 2003 dosud jsou zde volně zpřístupněny pomocí všestranně prohledávatelného rejstříku nebo archivu čísel. Autorský, místní, jmenný a tematický rejstřík je veden ke všem článkům od roku 1968.